Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute!

KUP TERAZ

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Naklejka Peony flowers

Naklejka Peony flowers
Naklejka Peony flowers
Peony&Dino
Naklejka Peony flowers

Kod:
Naklejka Peony flowers

Naklejka - kwiaty piwonii to zjawiskowa dekoracja na ścianę dedykowana do pokoju dziewczynki.

100x130cm
Cena

114,90 zł

Naklejka - kwiaty piwonii to zjawiskowa dekoracja na ścianę dedykowana do pokoju dziewczynki. Wspaniale zaprezentuje się w roli załóżkownika lub samodzielnie przyklejona w dowolnym miejscu na ścianie. Będzie stylową ozdobą, która wypełni pustą przestrzeń i nada wnętrzu romantycznego, dziewczęcego charakteru. Wzór jest niezwykle realistyczny, ponieważ powstał na bazie zrobionego przez nas zdjęcia! Uwielbiamy te kwiaty.

Oprócz oczywistej - dekoracyjnej funkcji naklejka - załóżkownik chroni też przed uszkodzeniami mechanicznymi, o które nie trudno - zwłaszcza przy łóżku wyjątkowo rozbrykanego malucha. Dzięki naklejce za łóżko unikniesz konieczności odświeżania ściany co chwilę.

Co ważne, nasza naklejka to easy dot, co oznacza, że jest drukowana na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można ją wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki. Zapomnij też o bąblach podczas wyklejania!

Szablon ma wymiar 120x100cm i jest zabezpieczony folią transportową, dzięki której bez trudu przeniesiesz naklejkę na ścianę. Wystarczy odkleić biały arkusz (tak, by naklejka pozostała na folii transportowej), a następnie przykleić naklejkę do ściany i ściągnąć folię transportową.

Zobacz instrukcję wyklejania (.pdf)

Życzymy wspaniałych efektów!

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.