Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute!

KUP TERAZ

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Zestaw naklejek Magic Flowers

Zestaw naklejek Magic Flowers
Zestaw naklejek Magic Flowers
Magic Adventure
Zestaw naklejek Magic Flowers
Zestaw naklejek Magic Flowers

Kod:
Zestaw naklejek Magic Flowers

Marzysz o tym, by wyczarować dla swojej pociechy magiczny pokój pełen kwiatów.

150x90 cm
Cena

149,90 zł

Marzysz o tym, by wyczarować dla swojej pociechy magiczny pokój pełen kwiatów? To jedna z naszych propozycji, ponieważ my też kochamy roślinne motywy. Z tego powodu przygotowaliśmy wyjątkową serię "Magic Flowers", która łączy w sobie nowoczesne wzornictwo i kwiatowy motyw. Zachwyca nas też kolorystyka tego zestawu... Delikatny róż miesza się tu z błękitem, eleganckim granatem oraz ciepłą żółcią i zielenią.

Te naklejki stworzą wspaniałą, pobudzającą do kreatywności przestrzeń! Na szablonie znajdziesz dużą naklejkę, która doskonale będzie wyglądała przyklejona w rogu ściany lub za łóżkiem, 4 naklejki średniej wielkości oraz kilkadziesiąt małych naklejek - kwiatuszków i kropek. Ale będzie pięknie!

W dodatku wyklejanie będzie wyjątkowo przyjemne i łatwe, ponieważ nasze rewelacyjne naklejki easy dot wiele wybaczają. Są drukowane na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można je wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki. Zapomnij też o bąblach podczas wyklejania!

Szablon ma wymiar 150 x 90 cm i jest zabezpieczony folią transportową, dzięki której bez trudu przeniesiesz naklejki na ścianę. Kształty są wycinane po obrysie, dlatego wystarczy wyciąć jedynie obszar, który Cię interesuje, odkleić biały arkusz (tak, by naklejki pozostały na folii transportowej), a następnie przykleić naklejki do ściany i ściągnąć folię transportową.

Zobacz instrukcję wyklejania (.pdf)

Życzymy wspaniałych efektów!

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.