Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute!

KUP TERAZ

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Zestaw naklejek Sweet Lama

Zestaw naklejek Sweet Lama
Zestaw naklejek Sweet Lama
Sweet Lama
Sweet Lama room

Kod:
Zestaw naklejek Sweet Lama

Słodkie lamy to urocza propozycja do pokoju dziewczynki.

130x70 cm
Cena

109,90 zł

Słodkie lamy to urocza propozycja do pokoju dziewczynki.

Naklejki wyróżniają się pięknym wzornictwem i subtelną kolorystyką. Na szablonie znajdziesz 8 lam w kolorach: pudrowy róż, mięta i beż. Razem z kaktusami i mnóstwem serduszek stworzysz wspaniałą dekorację ściany, która uczyni świat Twojej pociechy jeszcze piękniejszym!

Przygotowaliśmy dla Was zestaw, w którym jest: 8 lam, 6 kaktusów, 2 dymki, 37 serduszek, dekoracyjne roślinki i wzorzyste pledy.

Uwaga! Wyklejanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe, ponieważ nasze rewelacyjne naklejki easy dot wiele wybaczają. Są drukowane na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można je wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki. Zapomnij też o bąblach podczas wyklejania!

Szablon ma wymiar 130 x 70 cm i jest zabezpieczony folią transportową, dzięki której bez trudu przeniesiesz naklejki na ścianę. Kształty są wycinane po obrysie, dlatego wystarczy wyciąć jedynie obszar, który Cię interesuje, odkleić biały arkusz (tak, by naklejki pozostały na folii transportowej), a następnie przykleić naklejki do ściany i ściągnąć folię transportową.

Zobacz instrukcję wyklejania (.pdf)

Życzymy fantastycznej zabawy!

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.