Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Filtruj

Tipi

Na wypadek ataku wrogiego plemienia indian lub najazdu kowbojów, w dziecięcym pokoju przyda się specjalny namiot tipi. Taka kryjówka to także idealne miejsce do zabawy, odpoczynku oraz czytania książek o dzielnym Winnetou i z pewnością uświetni dziecięce wariacje.

Tipi dla dzieci to bardzo oryginalny element wyposażenia pokoju. Świetnie wkomponuje się w każdy styl wystroju i nada mu niepowtarzalny charakter. Jego kolor i wzór możesz dopasować odpowiednio do reszty wyposażenia pokoju swojej pociechy, niekoniecznie urządzonego w indiańskim stylu. W czasie pięknej pogody namiot pokojowy możesz też  z powodzeniem przenieść na taras czy nawet do ogrodu.

Prezentowane w naszym sklepie namioty dla dzieci wykonane są z najlepszej jakości materiałów, a co więcej każdy z nich uszyty jest ręcznie z niezwykłą dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Najlepszą recenzją jest jednak ogromna radość, która towarzyszy każdemu maluchowi bawiącemu się w naszych małych indiańskich domkach.

Tipi dla dziecka, wyposażone w miękką matę i poduszki, staje się miejscem, gdzie maluch czuje się szczególnie bezpieczne (nie tylko od najazdów dzikich indian), dlatego może posłużyć także jako miejsce do spania.

Uwaga: przytulne wnętrze tipi grozi… szybkiemu zaśnięciu.

Tipi Yellow Tipi

Tipi