Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Filtruj

więcej (12)mniej

Tipi

Na wypadek ataku wrogiego plemienia indian lub najazdu kowbojów, w dziecięcym pokoju przyda się specjalny namiot tipi. Taka kryjówka to także idealne miejsce do zabawy, odpoczynku oraz czytania książek o dzielnym Winnetou i z pewnością uświetni dziecięce wariacje.

Tipi dla dzieci to bardzo oryginalny element wyposażenia pokoju. Świetnie wkomponuje się w każdy styl wystroju i nada mu niepowtarzalny charakter. Jego kolor i wzór możesz dopasować odpowiednio do reszty wyposażenia pokoju swojej pociechy, niekoniecznie urządzonego w indiańskim stylu. W czasie pięknej pogody namiot pokojowy możesz też  z powodzeniem przenieść na taras czy nawet do ogrodu.

Prezentowane w naszym sklepie namioty dla dzieci wykonane są z najlepszej jakości materiałów, a co więcej każdy z nich uszyty jest ręcznie z niezwykłą dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Najlepszą recenzją jest jednak ogromna radość, która towarzyszy każdemu maluchowi bawiącemu się w naszych małych indiańskich domkach.

Tipi dla dziecka, wyposażone w miękką matę i poduszki, staje się miejscem, gdzie maluch czuje się szczególnie bezpieczne (nie tylko od najazdów dzikich indian), dlatego może posłużyć także jako miejsce do spania.

Uwaga: przytulne wnętrze tipi grozi… szybkiemu zaśnięciu.

Tipi Yellow Tipi

Tipi