Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute!

KUP TERAZ

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Naklejka Jungle Leaves

Naklejka Jungle Leaves
Naklejka Jungle Leaves
Naklejka Jungle Leaves
Naklejka Jungle Leaves
Naklejka Jungle Leaves
Naklejka Jungle Leaves

Kod:
Naklejka Jungle Leaves

Naklejka - załóżkownik "Jungle Leaves" to nasza pierwsza propozycja dedykowana każdej pustej ścianie za łóżkiem.

120x100cm
Cena

124,90 zł

Naklejka - załóżkownik "Jungle Leaves" to nasza pierwsza propozycja dedykowana każdej pustej ścianie za łóżkiem. Nasza graficzka Marta wymyśliła, że będą to tropikalne liście, a że wszyscy uwielbiamy roślinne motywy, to oczywiście przyklasnęliśmy temu pomysłowi! Wiemy też doskonale, że wśród Najmniejszych jest wielu miłośników dżungli i towarzyszących jej wielkich przygód i właśnie z myślą o nich powstał ten projekt.

Oprócz oczywistej - dekoracyjnej funkcji naklejka chroni też przed uszkodzeniami mechanicznymi, o które nie trudno - zwłaszcza przy łóżku wyjątkowo rozbrykanego malucha. Dzięki naklejce za łóżko unikniesz konieczności odświeżania ściany co chwilę.

Co ważne, nasza naklejka to easy dot, co oznacza, że jest drukowana na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można ją wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki. Zapomnij też o bąblach podczas wyklejania!

Szablon ma wymiar 120x100cm i jest zabezpieczony folią transportową, dzięki której bez trudu przeniesiesz naklejkę na ścianę. Wystarczy odkleić biały arkusz (tak, by naklejka pozostała na folii transportowej), a następnie przykleić naklejkę do ściany i ściągnąć folię transportową.

Zobacz instrukcję wyklejania (.pdf)

Życzymy wspaniałych efektów!

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.