Jeszcze zdążysz przed Świętami! Zamów prezenty! !   ZOBACZ          

       Zdążysz przed Świętami! Zamów prezenty! !   ZOBACZ      

    Spiesz się! ! Zamów prezenty!    

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Kod:
Zestaw naklejek Mini Dots intense tone

Zestaw naklejek Mini Dots intense tone
Zestaw naklejek Mini Dots intense tone
Zestaw naklejek Mini Dots intense tone
Zestaw naklejek Mini Dots intense tone

Kod:
Zestaw naklejek Mini Dots intense tone

Mini Dots to nieduże naklejki, które mają wielką dekoracyjną moc i w prosty sposób pomogą Ci ozdobić pokój Twojej pociechy.

40x40 cm
Cena

34,90 zł

Mini Dots to nieduże naklejki, które mają wielką dekoracyjną moc i w prosty sposób pomogą Ci ozdobić pokój Twojej pociechy!

W mini zestawach łączymy kolory, które według nas najlepiej prezentują się w dziecięcych wnętrzach. W tym przygotowaliśmy 48 naklejek w kształcie kółek w 3 intensywnych kolorach: granatowym, bordowym i żółtym. Wszystkie naklejki znajdują się na jednym arkuszu.

Wymiary kółka: śr. 4cm.

Uwaga! Wyklejanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe, ponieważ nasze rewelacyjne naklejki easy dot są drukowane na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można je wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki. Kształty są wycinane po obrysie – należy je jedynie odkleić z szablonu i przykleić do ściany. Życzymy wspaniałych efektów!

Zobacz instrukcję wyklejania (.pdf)

Wymiary arkusza: szer. 40cm, wys. 40cm.

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.