Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka do -30%! Jeszcze tylko KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka do -30%! Jeszcze tylko KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka do -30%

Jeszcze tylko   KUP TERAZ

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Naklejka Houses II

Naklejka Houses II
Naklejka Houses II
Naklejka Houses II
Naklejka Houses II
Naklejka Houses II
Naklejka Houses II

Kod:
Naklejka Houses II

Naklejka na ścianę przedstawiająca kolorowe kamienice to wyjątkowo piękna dekoracja dziecięcego pokoju.

100 x 65 cm
Cena

94,90 zł

Naklejka na ścianę przedstawiająca kolorowe kamienice to wyjątkowo piękna dekoracja dziecięcego pokoju. Utrzymana w odcieniach czerwieni, błękitu i żółci wspaniale zeprezentuje się zarówno w chłopięcym, jak i dziewczęcym wnętrzu. Te urocze domki nie tylko ozdobią ścianę i rozbudzą wyobraźnię ale również staną się ulubionym miejscem zabaw Twojej pociechy.

Naklejkę możesz zastosować jako załóżkownik. W ten sposób ochronisz ścianę przed uszkodzeniami mechanicznymi i unikniesz konieczności odświeżania ściany co chwilę. Co ważne, nasza naklejka to easy dot, co oznacza, że jest drukowana na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można ją wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki. Zapomnij też o bąblach podczas wyklejania!

Szablon ma wymiar 100x65cm i jest zabezpieczony folią transportową, dzięki której bez trudu przeniesiesz naklejkę na ścianę. Wystarczy odkleić biały arkusz (tak, by naklejka pozostała na folii transportowej), a następnie przykleić naklejkę do ściany i ściągnąć folię transportową.

Zobacz instrukcję wyklejania (.pdf)

Udanej zabawy!

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.