Jeszcze zdążysz przed Świętami! Zamów prezenty! !   ZOBACZ          

       Zdążysz przed Świętami! Zamów prezenty! !   ZOBACZ      

    Spiesz się! ! Zamów prezenty!    

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Kod:
Naklejka Houses II

Naklejka Houses II
Naklejka Houses II
Naklejka Houses II
Naklejka Houses II
Naklejka Houses II
Naklejka Houses II

Kod:
Naklejka Houses II

Naklejka na ścianę przedstawiająca kolorowe kamienice to wyjątkowo piękna dekoracja dziecięcego pokoju.

100 x 65 cm
Cena

94,90 zł

Naklejka na ścianę przedstawiająca kolorowe kamienice to wyjątkowo piękna dekoracja dziecięcego pokoju. Utrzymana w odcieniach czerwieni, błękitu i żółci wspaniale zeprezentuje się zarówno w chłopięcym, jak i dziewczęcym wnętrzu. Te urocze domki nie tylko ozdobią ścianę i rozbudzą wyobraźnię ale również staną się ulubionym miejscem zabaw Twojej pociechy.

Naklejkę możesz zastosować jako załóżkownik. W ten sposób ochronisz ścianę przed uszkodzeniami mechanicznymi i unikniesz konieczności odświeżania ściany co chwilę. Co ważne, nasza naklejka to easy dot, co oznacza, że jest drukowana na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można ją wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki. Zapomnij też o bąblach podczas wyklejania!

Szablon ma wymiar 100x65cm i jest zabezpieczony folią transportową, dzięki której bez trudu przeniesiesz naklejkę na ścianę. Wystarczy odkleić biały arkusz (tak, by naklejka pozostała na folii transportowej), a następnie przykleić naklejkę do ściany i ściągnąć folię transportową.

Zobacz instrukcję wyklejania (.pdf)

Udanej zabawy!

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.