Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Biuro prasowe

TOP 5 dekoracji do pokoju ucznia

2020-09-23

Nowy rok szkolny ruszył pełną parą! Tornistry zapełniły się książkami, szuflady przyborami, a głowy maluchów wiedzą i informacjami. To idealny czas na to, aby przemienić zwykły pokój dziecka w wyjątkowy pokój ucznia. Oto TOP 5 dekoracji, które uświetnią przestrzeń dla malucha, wspomagając jego rozwój, ułatwiając naukę i pobudzając kreatywność.

zobacz więcej

Jak wyposażyć pokój dziecka z alergiami?

2020-09-09

 Alergie, zwłaszcza te na roztocza kurzu domowego, dotykają wiele dzieci. Nie zawsze są one równoznaczne z wywróceniem całego życia do góry nogami. Zazwyczaj wystarczy wprowadzić do życia codziennego niewielkie zmiany, który pomogą zniwelować źródło alergii, a tym samym zminimalizować ich objawy. Podpowiadamy jak urządzić pokój małego alergika, aby uczulenie poszło w niepamięć!

zobacz więcej

Jak urządzić pokój chłopca? Kilka prostych rad

2020-09-08

Sypialnia to dla każdego chłopca małe królestwo zabaw; miejsce, w którym realizują się najbardziej szalone pomysły i powstają najpiękniejsze marzenia. Podpowiadamy jak urządzić pokój chłopca, aby najlepiej spełniał swoje funkcje a przy tym podobał się swojemu małemu lokatorowi.

zobacz więcej

Dlaczego lampy do pokoju dziecka są takie ważne?

2020-07-02

Oświetlenie domu, za pomocą rozmaitych lamp i lampek, ma za zadanie doświetlić pokoje wieczorem i w nocy. Jest to całkiem oczywiste. Oświetlenie pokoju dziecka pełni jednak wiele innych, często zaskakujących funkcji. Czy wiedziałeś, że lampy do pokoju dziecięcego potrafią odganiać potwory i pomagać w nauce?

zobacz więcej