Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Kod:
Naklejka Traces of cat

Naklejka Traces of cat
Naklejka Traces of cat

Kod:
Naklejka Traces of cat

Traces of cats to naklejki - ślady, które zostały stworzone po to, by intrygować i cieszyć najmłodszych oraz wypełniać radością ich przestrzeń.

40x40cm
Cena

29,90 zł

Traces of cats to naklejki - ślady, które zostały stworzone po to, by intrygować i cieszyć najmłodszych oraz wypełniać radością ich przestrzeń. Twój maluch znajdzie na arkuszu 22 ślady różnej wielkości, które należą do sympatycznych kotków.

Nieduże naklejki wspaniale zaprezentują się umieszczone na podłodze, ścianie lub szafkach - w sumie wszędzie, bo jak wiadomo - kocie ścieżki są nieprzewidywalne! Wyklejanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe, ponieważ nasze rewelacyjne naklejki easy dot są drukowane na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można je wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki.

Kształty są wycinane po obrysie – należy je jedynie odkleić z szablonu i przykleić do ściany. Życzymy wspaniałej, wspólnej zabawy!

Zobacz instrukcję wyklejania (.pdf)

UWAGA! Naklejka podłogowa posiada cienką folię zabezpieczającą (laminat), dzięki której jest odporna na uszkodzenia. Folia ta powinna pozostać na naklejce.

Wymiary arkusza: 40x40cm.

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg