Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Kod:
Naklejka miarka Grow Up

Naklejka miarka Grow Up
Naklejka miarka Grow Up
Blue Sky room
Sage Biscuit

Kod:
Naklejka miarka Grow Up

Naklejka miarka "Grow Up" pomoże Ci z uwagą śledzić wzrost Twojej pociechy.

150 x 80 cm
Cena

149,90 zł

Naklejka miarka "Grow Up" pomoże Ci z uwagą śledzić wzrost Twojej pociechy.

Uroczy wzór zaprojektowany przez naszą graficzkę - Martę z pewnością spodoba się Twojemu maluchowi, a w dodatku pięknie ozdobi jego pokój. Stonowane barwy nie zakłócą stylistyki pomieszczenia, a naklejkę z łatwością przykleisz do ściany dzięki folii transportowej.

Uwaga! Wyklejanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe, ponieważ nasze rewelacyjne naklejki easy dot wiele wybaczają. Są drukowane na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można je wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki. Zapomnij też o bąblach podczas wyklejania!

Szablon ma wymiar 150x80cm. Kształty są wycinane po obrysie – należy je jedynie odkleić z szablonu i przykleić do ściany za pomocą folii transportowej.

Zobacz instrukcję wyklejania (.pdf)

Życzymy fantastycznej zabawy!

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.