Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute!

KUP TERAZ

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Naklejka Houses I

Naklejka Houses I
Naklejka Houses I
Naklejka Houses I
Naklejka Houses I
Naklejka Houses I
Naklejka Houses I

Kod:
Naklejka Houses I

Naklejka na ścianę przedstawiająca kolorowe kamienice to wyjątkowo piękna dekoracja dziecięcego pokoju.

100 x 65cm
Cena

94,90 zł

Naklejka na ścianę przedstawiająca kolorowe kamienice to wyjątkowo piękna dekoracja dziecięcego pokoju. Utrzymana w odcieniach pudrowego różu i fioletu wspaniale zeprezentuje się we wnętrzu każdej małej księżniczki. Te urocze domki nie tylko ozdobią ścianę i rozbudzą wyobraźnię ale również staną się ulubionym miejscem zabaw Twojej pociechy.

Naklejkę możesz zastosować jako załóżkownik. W ten sposób ochronisz ścianę przed uszkodzeniami mechanicznymi i unikniesz konieczności odświeżania jej co chwilę. Co ważne, nasza naklejka to easy dot, co oznacza, że jest drukowana na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można ją wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki. Zapomnij też o bąblach podczas wyklejania!

Szablon ma wymiar 100x65cm i jest zabezpieczony folią transportową, dzięki której bez trudu przeniesiesz naklejkę na ścianę. Wystarczy odkleić biały arkusz (tak, by naklejka pozostała na folii transportowej), a następnie przykleić naklejkę do ściany i ściągnąć folię transportową.

Zobacz instrukcję wyklejania (.pdf)

Udanej zabawy!

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.