Pufy i maty -10% na kod: BEHAPPY KUP TERAZ!

 Pufy i maty -10% na kod: BEHAPPY KUP TERAZ!

Pufy i maty -10% na kod: BEHAPPY
 KUP TERAZ!

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Dlaczego roleta DUO jest nr 1?

Jest niezwykle praktyczna w użytkowaniu. Chroni dzieci przed niechcianymi pobudkami i rozprasza ostre światło. Ma dwa niezależne systemy regulacji wysokości i jest po prostu wygodna.
Roleta DUO
– rodzice pokochali ją ze względu na jej użyteczność.

Roleta „dzień i noc” składa się z dwóch warstw tkanin. Jedna pozwala na regulację ilości wpadającego do wnętrza światła, a druga, woalowa, rozbija je i zapewnia intymność w ciągu dnia. Rolety rzymskie DUO są wygodną alternatywą dla tradycyjnych dekoracji okna i godnie zastępują firanki i zasłony.

Dlaczego rolety do pokoju dziecka z każdym rokiem zyskują na popularności? Są estetycznym i komfortowym rozwiązaniem, które jest łatwe w montażu i obsłudze. Podwójna roleta jest dostępna w wielu wariantach – prześwitującym, zaciemniającym, czy wzorzystym. Kolory i wzory bez problemu można dobrać tak, by wystrój pokoju dziecięcego wprost zachwycał wszystkich domowników.

Decydując się na zakup rolety DUO, możesz postawić na gotowy model lub wybrać rolety szyte na miarę. Dzięki temu będą one idealnie dopasowane do okna w pokoju Twojej pociechy, a tym samym lepiej spełnią swoje funkcje. Jak je zmierzyć? Skorzystaj z dostępnej na stronie yellowtipi.pl instrukcji.

Wymiarowanie rolety do ściany

Wymiarowanie rolety do sufitu

Wymiarowanie rolety do ramy okna