Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Kod:
Zestaw naklejek Rose pink

Zestaw naklejek Rose pink
Zestaw naklejek Rose pink
Rose Dots&Dots

Kod:
Zestaw naklejek Rose pink

Naklejki - róże, to romantyczna dekoracja do pokoju Twojej małej pociechy.

130x100 cm
Cena

129,90 zł

Naklejki - róże, to romantyczna dekoracja do pokoju Twojej małej pociechy.

Te piękne, rozkwitające kwiaty wspaniale zaprezentują się ułożone w kompozycję na ścianie. Na szablonie znajdziesz 18 naklejek: 11 różowych kwiatów i 7 zielonych liści.
Przygotowaliśmy również wersję w niebieskiej tonacji.

Uwaga! Wyklejanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe, ponieważ nasze rewelacyjne naklejki easy dot wiele wybaczają. Są drukowane na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można je wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki. Zapomnij też o bąblach podczas wyklejania!

Szablon ma wymiar 130x100cm i jest zabezpieczony folią transportową, dzięki której bez trudu przeniesiesz naklejki na ścianę. Kształty są wycinane po obrysie, dlatego wystarczy wyciąć jedynie obszar, który Cię interesuje, odkleić biały arkusz (tak, by naklejki pozostały na folii transportowej), a następnie przykleić naklejki do ściany i ściągnąć folię transportową.

Zobacz instrukcję wyklejania (.pdf)

Życzymy wspaniałych efektów!

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.