Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka do -30%! Jeszcze tylko KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka do -30%! Jeszcze tylko KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka do -30%

Jeszcze tylko   KUP TERAZ

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Zestaw naklejek Forest Friends

Zestaw naklejek Forest Friends
Zestaw naklejek Forest Friends
Forest Friends room

Kod:
Zestaw naklejek Forest Friends

Naklejki "Forest Friends" to zespół przesympatycznych przyjaciół do pokoju Twojego maluszka.

100x130 cm
Cena

124,90 zł

Naklejki "Forest Friends" to zespół przesympatycznych przyjaciół do pokoju Twojego maluszka.
Te przyjazne zwierzątka zostały stworzone po to, by przenieść dzieciaczka w bajkową krainę leśnych przygód oraz od najmłodszych lat uczyć jak ważna jest w życiu przyjaźń.

W radosnej paczce jest uroczy miś, dwie sarenki, zadowolony lisek, 8 słodkich króliczków i tyle samo ptaszków. Jest jeszcze pan jeż oraz napis "Forest Friends"... i kilka roślinek.
Ten zestaw w zupełności Ci wystarczy, aby zamienić pokój Twojej pociechy w niezwykłe i barwne miejsce, które rozbudza wyobraźnię.

Duża naklejka doskonale się sprawdzi przyklejona na spodzie ściany lub nad łóżeczkiem, a mniejsze możesz poumieszczać w różnych zakamarkach pokoju. Zdradzimy Wam w sekrecie, że to ulubione naklejki Ojca Założyciela - Tomka!

Uwaga! Wyklejanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe, ponieważ nasze rewelacyjne naklejki easy dot wiele wybaczają. Są drukowane na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można je wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki. Zapomnij też o bąblach podczas wyklejania!

Szablon ma wymiar 100x130cm i i jest zabezpieczony folią transportową, dzięki której bez trudu przeniesiesz naklejki na ścianę. Kształty są wycinane po obrysie, dlatego wystarczy wyciąć jedynie obszar, który Cię interesuje, odkleić biały arkusz (tak, by naklejki pozostały na folii transportowej), a następnie przykleić naklejki do ściany i ściągnąć folię transportową.

Zobacz instrukcję wyklejania (.pdf)

Życzymy fantastycznej zabawy!

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.