Twój koszyk jest pusty

Niech wnętrze Twojego domu wyraża Ciebie
Otocz się pięknem

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Kod:
Zestaw naklejek Colorful Trafic

Zestaw naklejek Colorful Trafic
Zestaw naklejek Colorful Trafic
Colorful Trafic
Zestaw naklejek Colorful Trafic
Zestaw naklejek Colorful Trafic

Kod:
Zestaw naklejek Colorful Trafic

Jak tu kolorowo i ruchliwie.

152x100 cm
Cena

149,90 zł

Jak tu kolorowo i ruchliwie! Tym barwnym zestawem wprost zachwycił się nasz grafik Bartek, w efekcie czego... wykleił cały pokój swojemu synkowi! Rozjeżdzone samochody, niczym wyjęte z dziecięcych rysunków, znaki drogowe i buchające chmurki dadzą dużo frajdy każdemu małemu chłopcu (i nie tylko).

Przygotowaliśmy dla Was zestaw, w którym jest 20 pojazdów różnej wielkości, cudowna miarka wzrostu w postaci ruchliwej jezdni oraz znaki drogowe i chmurki. Ta ilość daje duże pole do popisu i jeszcze więcej radości z wyklejania!

A wyklejanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe, ponieważ nasze rewelacyjne naklejki easy dot wiele wybaczają. Są drukowane na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można je wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki. Zapomnij też o bąblach podczas wyklejania!

Szablon ma wymiar 152x100cm i jest zabezpieczony folią transportową, dzięki której bez trudu przeniesiesz naklejki na ścianę. Kształty są wycinane po obrysie, dlatego wystarczy wyciąć jedynie obszar, który Cię interesuje, odkleić biały arkusz (tak, by naklejki pozostały na folii transportowej), a następnie przykleić naklejki do ściany i ściągnąć folię transportową.
Wielkość naklejek jest dobrana tak, aby idealnie sprawdziły się naklejone przy łóżeczku, nad biurkiem, czy na szafce.

Życzymy duuużo frajdy z wyklejania!

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg
Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby. Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej mini-próbki wybranej przez Ciebie naklejki, poprzez wysyłanie nam wiadomości e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.