Pufy i maty -10% na kod: BEHAPPY KUP TERAZ!

 Pufy i maty -10% na kod: BEHAPPY KUP TERAZ!

Pufy i maty -10% na kod: BEHAPPY
 KUP TERAZ!

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Naklejka tablicowa Mountains

Naklejka tablicowa Mountains
Naklejka tablicowa Mountains
Woodland&Adventure
Naklejka tablicowa Mountains

Kod:
Naklejka tablicowa Mountains

Naklejka tablicowa w kształcie gór to nie lada gratka dla małych miłośników rysunku i doskonałe miejsce na niezwykle ważne zapiski Twojej pociechy.

120x90 cm
Cena

129,90 zł

Naklejka tablicowa w kształcie gór to nie lada gratka dla małych miłośników rysunku i doskonałe miejsce na niezwykle ważne zapiski Twojej pociechy. Dzięki tej dekoracji Twoje dziecko wzbije się na wyżywny kreatywności, a jego pokój zyska wyjątkowy charakter!

Nasze naklejki produkowane są z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu na powierzchni nie powstają zarysowania nawet po wielokrotnym zmazywaniu rysunków. Po naklejce można rysować zarówno kredą jak i markerami kredowymi.

Uwaga! Wyklejanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe, ponieważ nasze rewelacyjne naklejki easy dot są drukowane na specjalnej folii z wypustkowym klejem, dzięki której można je wielokrotnie przeklejać z miejsca na miejsce - bez obaw o zniszczenie powierzchni lub samej naklejki. Zapomnij też o bąblach podczas wyklejania!

Kształty są wycinane po obrysie – należy je jedynie odkleić z szablonu i przykleić do ściany.

Zobacz instrukcję wyklejania (.pdf)

Życzymy fantastycznej zabawy!


Wymiary naklejki: szer. 120cm, wys. 90cm.

Dane produktu

  • Waga: 0.90kg

Przyczepność naklejek jest uzależniona od podłoża i rodzaju farby.

Jeśli Twoje ściany są pokryte śliską farbą (lateksową lub z dodatkiem wosku), to zalecamy zamówienie bezpłatnej losowo wybranej mini-próbki w celu sprawdzenia nośnika. Wystarczy, że wyślesz nam e-mail.

Pamiętaj również, że naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka np. ściana, szyba, podłoga, meble - pod warunkiem, że powierzchnia ta jest sucha.