Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute!

KUP TERAZ

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Najlepsze pufy dla dzieci

Nie od dziś wiadomo, że najmniejsi uwielbiają wszelkie pufy  i siedziska, dlatego pokój dziecka powinien być w nie zaopatrzony. To właśnie na pufach maluchy odpoczywają, przyjmują kolegów, czytają książki i grają w gry. Pufy służą też do budowania niezwykłych baz i serwowania niewidzialnej herbaty swoim gościom. Jakie pufy do pokoju dziecięcego sprawdzą się w takim razie najlepiej?

Pufy worki ukochane przez dzieciaki

Absolutny must have każdego dziecięcego pokoju to pufa worek. Najczęściej, to właśnie o rezerwację tego miejsca są wszczynane kłótnie. Dzieci lubią wygodnie się na nich rozłożyć i oddać ulubionym zajęciom. Pufa często służy też za element dziecięcej scenografii i otrzymuje miano góry, kamienia lub innego niezwykłego elementu. Posiada unikalne styropianowe wypełnienie, które doskonale dopasowuje się do pozycji siedzącego dziecka, dlatego jest taka wygodna! Bez dwóch zdań pufa worek to atrybut każdego dziecięcego królestwa. Co ważne, w Yellow Tipi znajdziesz aż  50 tkanin o różnych wzorach i kolorach, z których ten produkt jest dostępny. Do wyboru masz też trzy wielkości pufy, dzięki czemu z łatwością dobierzesz ten idealny dla Twojej pociechy.
Czy to tylko pufa do siedzenia?

Nie! Pufy w pokoju dziecka pełnią wiele różnych funkcji. Mogą być na przykład stołkiem lub elementem dziecięcej budowli. Puf Bobby doskonale sprawdza się na przykład jako stolik nocny, na którym możesz postawić lampę, czy odłożyć właśnie przeczytaną dziecku książkę. Istnieje też niezwykły puf Candy Jar, który może być schowkiem na największe skarby, natomiast vlvetowe pufy Dot i Square to doskonałe rozwiązanie, gdy Twoje dziecko lubi bawić się na podłodze. Maluchy uwielbiają pufy za ich wielofunkcyjność!
Worek do siedzenia Bowli
-30%

Worek do siedzenia Bowli

329,00 zł

230,30 zł

Puf Candy Jar

Puf Candy Jar

429,00 zł

Puf Candy Jar

Puf Candy Jar

429,00 zł

Puf Candy Jar

Puf Candy Jar

429,00 zł

Puf Candy Jar

Puf Candy Jar

429,00 zł