Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute!

KUP TERAZ

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Franc-Textil Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Przemysłowa 10, 58-130 Żarów („Administrator”). Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy adresu e-mail: [email protected], nr telefonu 746499787 lub pocztą tradycyjną wysyłając korespondencję na adres siedziby.

 1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z obsługą wysyłki newslettera, a także w celach handlowych i marketingowych.
 2. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
 3. Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.
 4. Państwa dane będą przechowywane przez okres subskrypcji newslettera. Jeśli wycofają Państwo zgodę na otrzymywanie treści marketingowych Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trzech lat od wycofania tej zgody. Dane będą przechowywane jedynie w celu obrony przed ewentualnymi roszczeniami.
 5. Przysługuje Państwu prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przesyłania Państwu treści marketingowych.
 7. Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.