Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute! KUP TERAZ

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka last minute!

KUP TERAZ

Twój koszyk jest pusty

Niech pokój Twojego dziecka będzie wyjątkowy!

Nie wiesz jak zacząć?

Sprawdź nasze promocje

Menu

Bon prezentowy 200 zł

Bon prezentowy 200 zł
Bon prezentowy 200 zł
Bon prezentowy 200 zł
Bon prezentowy 200 zł

Kod:
Bon prezentowy 200 zł

BON - TRAFIONY PREZENT.

BON
Cena

200,00 zł

BON - TRAFIONY PREZENT!

Bon prezentowy do Yellow Tipi to wspaniały pomysł na prezent dla przyszłej mamy lub dla dzieci, które "mają już wszystko".

Dzięki bonowi do sklepu Yellow Tipi, zrobisz oryginalny prezent oraz wywołasz radość na twarzy obradowanego.

Możesz wybrać bony o wartościach 100, 200 lub 500 zł lub zamówić spersonalizowany bon na dowolną kwotę - w tym celu skontaktuj się z nami: sklep@yellowtipi.pl. Dodatkowo możesz przekazać życzenia dla obdarowanej osoby - prześlij je nam a my umieścimy je na karcie podarunkowej i wyślemy pod wskazany adres gratis.
Wysyłka gratis - bon standardowo wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej bez naliczania koszów dostawy.
Wysyłka on-line - istnieje możliwość przesłania bonu za pomocą poczty elektronicznej w trybie ekspresowym - w tym wypadku konieczny jest kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Bon zawiera unikalny kod upoważniający do jednorazowych zakupów na określoną kwotę umieszczoną na bonie. Standardowy termin ważności bonu to 6 miesiący od daty zakupu.

Jeśli życzą sobie Państwo przesłać bon na inny adres niż adres zamawiającego, prosimy po zaakceptowaniu zamówienia, w polu "Uwagi do zamówienia" podać adres obdarowywanej osoby (dane potrzebne: nazwisko, imię, adres, telefon). Wraz z bonem możemy także przesłać dedykację i okazjonalne życzenia.


REGULAMIN REALIZACJI BONÓW:

  1. Bon może być realizowany poprzez złożenie zamówienia w sklepie Internetowym www.yellowtipi.pl oraz w salonach stacjonarnych.

  2. Realizacja bonu jest możliwa w terminie umieszczonym na bonie.
  3. Powyższy bon umożliwia złożenie tylko jednego zamówienia. Nie jest możliwe składanie kilku zamówień na łączną kwotę, na którą opiewa powyższy bon.
  4. Nie jest możliwa zamiana bonu na gotówkę lub inną formę nagrody.
  5. W przypadku złożenia zamówienia na kwotę niższą niż wartość bonu, nie zwracamy różnicy (reszty).
  6. W przypadku złożenia zamówienia na kwotę wyższą niż wartość bonu, warunkiem realizacji zamówienia jest otrzymanie przez yellowtipi.pl brakującej kwoty.
  7. Warunkiem realizacji bonu jest wpisanie hasła, podanego na jego odwrocie, w formularzu zamówienia w pole "kod rabatowy", wartość zamówienia zostanie wtedy obniżona o wartość bonu.

Dane produktu

  • Waga: 0.05kg